אודות

אודותינו

אודותינו

לורן מערכות מידע בע"מ, בית תוכנה מומחה מיקרוסופט, עוסקת בפיתוח מערכות מידע לסביבות רבות משתמשים מאז 1993. החברה הוקמה על ידי דני מלכי, בוגר למדעים במתמטיקה ומדעי המחשב , המוביל את מערך הניהול הפיתוח והשירות בלורן , וחשוב מכך מעורב, עד היום, באופן אישי בכל פרויקט. אנו מתמחים בפיתוח תוכנות על פי דרישה ומספקים ללקוחותינו פתרונות עסקיים מבוססי טכנולוגיה הכוללים: הגדרת דרישות, אפיון, פיתוח, בקרת איכות, הטמעה, סיוע בהחדרת הטכנולוגיות ותחזוקה לאורך זמן. לורן מערכות עוסקת בפיתוח והטמעה של מערכות ארגוניות ואפליקציות המבוססות על טכנולוגיות מבית מיקרוסופט וטכנולוגיית האינטרנט, במסגרתה פותחו שורה של פרויקטים בארץ ובחו"ל. לקוחותינו מגוונים ובעלי צרכים שונים, ביכולתנו להתאים את הפתרון התפור למידות הלקוח. בין לקוחותינו: תנובה, תפן, טלדור ועוד.

מדוע לורן?

  • כל לקוח הוא ייחודי ובעל צרכים שונים : בין אם אתם חברה או אדם פרטי-אנו כאן על מנת לשמוע, להבין ולגבש יחדיו את הפתרון המתאים עבורכם.
  • הפתרון הנכון - בזמן הנכון: פיתוח מערכות יציבות ואמינות, אך גמישות, שיוכלו לשרת כל כמות של משתמשים ולהיטמע בקלות.
  • יתרון טכנולוגי: תכנון ממשקים המושתתים על טכנולוגיה עדכנית, קלים להפעלה וידידותיים למשתמש, בראייה מערכתית, תוך התחשבות בצרכים עתידיים.
  • השירות: אנו רואים את עצמנו כחלק בלתי נפרד מהלקוח ובכך מחויבים לו בכל שלב ושלב בתהליך הפיתוח, ביצירת הפתרון ובתמיכה לאורך כל הדרך.